• Wpisów:515
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 21:11
  • Licznik odwiedzin:24 772 / 2224 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Z okazji nadchodzących świąt pragnę złożyć wszystkim pinferowiczom oraz ich rodzinom i znajomych złożyć najszczersze życzenia :

Mikołaja świętego w kominie,
dużo prezentów,
pięknej choinki,
mrożonego szampanka,
i sylwestra do samego poranka.
 

 
Czasami brakuje mi Twojej obecności, ale czasami to najchętniej bym Cię zabiła .
 

 
Jak byłeś blisko mnie się uśmiechałam , a gdy teraz jesteś daleko na mojej twarzy i tak gości uśmiech, bo mam przyjaciół na których zawsze mogę liczyć.
 

 
Jesteś gdzieś daleko,
Już nie cofniesz tego
Upadałeś nisko i straciłeś wszystko
Pożegnałam się, już nie odzyskasz mnie
Zamknęłam ten dział, nie chce więcej ran
 

 
Podobno jak ludzie są sobie pisani to prędzej czy później i tak na siebie natrafią.
  • awatar `.иιєєℓєgαℓиαα.`: faajnie:D wbij :p
  • awatar Lost dream: @Wybacz , ale zawsze kusiło mnie zło ♥ .: Co nam pozostaje- tylko nadzieja :(
  • awatar Wybacz , ale zawsze kusiło mnie zło ♥ .: Podobno tak właśnie jest. Ale czy to prawda ? ♥ na pewno nie warto jest być z kimś do kogo nic się nie czuje ♥ w sumie można powiedzieć w kilku słowach ' jeżeli z tym pierwszym naprawdę byłabyś szczęśliwa, to nigdy nie pojawiłby się ten drugi ' ♥ .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
Jesteś:
każdym uśmiechem,
każdą łzą,
każdym dniem,
każdą nocą,
każdym spojrzeniem,
każdym oddechem,
każdym westchnieniem,
każdym słowem,
każdym bólem,
każdą myślą.
całym światem jesteś.
 

 
Ludzie boja się utraty kogoś bliskiego ponieważ boją się ze już nigdy nie spotkają drugiej takiej samej osoby przy której czuli się szczęśliwi
 

 
Chodź tyle razy przez Ciebie płakałam, ale nie potrafię Cię usunąć z życia .
 

 
Kiedyś razem , a dziś osobno. Kiedyś cześć skarbie, a dziś nawet brak spojrzenia na siebie. Zupełnie obojętni jesteśmy sobie ..
 

 
Udowodnię Ci jak Cię kocham, tylko mi na to pozwól .
 

 
Brakuje mi wieczorów spędzanych razem, bo one dawały mi tak wiele szczęścia.
 

 
Wiem że jestem trudna i właśnie to sprawia że dwa razy bardziej doceniam tych którzy zawsze są przy mnie.
 

 
Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? Wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? Wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na dostępny a on natychmiast staje się niewidoczny? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? Nie wiesz? To proszę nie mów mi o tym, że czas leczy rany..
 

 
Nim napiszesz do Niego, zastanów się czy tęsknisz za Nim, czy za byciem dla kogoś ważna..
 

 
Jeśli miłość będzie w nas tak ogromna, a będziemy osobno a nie razem, to nawet w zatłoczonym miejscu odnajdziemy siebie . Nasze serca odnajdą do siebie drogę .
 

 
W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Bardzo mi trudno zaakceptować zmiany: zakochać się w kimś,nawet związać się z tą osobą, a potem zerwać i zapomnieć. Nie można zmieniać ludzi jak jakichś płatków śniadaniowych. Chyba nigdy nie zapomnę nikogo z kim byłam. Bo każda z tych osób miała swoje specyficzne zalety. Nie da się zastąpić jednej osoby kimś innym.Kiedy już się kogoś utraci.
 

 
Przepraszam, za to, że jesteś pierwszą myślą gdy rano wstaje i ostatnią gdy się kładę spać. Przepraszam, że codziennie pojawiasz się w moim śnie. Przepraszam Cię też za to, że w końcu się odważyłam i napisałam do Ciebie co czuje. Przepraszam, że nie potrafię o Tobie zapomnieć i przepraszam Cię też za to, że nigdy się to nie zmieni.
  • awatar Nikaa♥: Świetny wpis. Dzięki za dodanie, jest rewanż ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nagle dotarło do mnie, że nie będzie już tak jak kiedyś. Zmieniłam się. Nie wiem czy na lepsze. Niektórych ta zmiana pewnie nie zadowoli. Dziś otworzyłam archiwum. Zaczęłam czytać nasze rozmowy. Z każdą rozmową wracały wszystkie wspomnienia. Coraz więcej wspomnień. Łzy napłynęły mi do oczu, bo wiedziałam, że tak już nie będzie. Kiedyś byłam zbyt słaba żeby usunąć wspomnienia. Codziennie się nimi dławiłam. Żyłam przeszłością, żyłam Tobą. Dziś stwierdziłam, że już nie warto. Dlaczego.? Bo wiem, że straciłam coś, co już nie wróci. Nie, nie chodzi tu o Ciebie. Straciłam cząstkę siebie. Straciłam zaufanie. Zaufanie, którym kiedyś darzyłam ludzi. Wszystko, co mnie cieszyło odeszło, wszystko, co kochałam zostawiło mnie samej sobie. Pomimo wszystko dziękuje za to, że przez chwile mogłam być szczęśliwa. A teraz? teraz mam plan. Postanowiłam być cholernie szczęśliwa.
 

 
Siedziałam na ławce w parku i rozmyślając czekałam. Nagle podszedł do mnie i zapytał 'mogę się dosiąść'. Odwróciłam się a to był on. Przytulił mnie i już miał mi coś powiedzieć....
Nagle weszła mama, zaświeciła światło. Okazało się ze to był tylko sen .
 

 
Idąc przed siebie zauważam Ciebie. Nagle serce ustało a ta stanąłeś za mną. Odwracam się, pytam ' co chcesz? ', a ty bez słowa przytulasz do mnie się. Odpycham Cię, ale jestem zbyt słaba. Nagle na policzku moim łzy, pytasz ' co jest skarbie ?' . Ze łzami w oczach odpowiadam ' Brakowało mi Ciebie kochanie. ' . Przytulasz mnie mocniej, żebym poczuła że jesteś. I nagle mówisz ' Kocham Cię i tak już na zawsze zostanie. ' Na twarzy delikatny uśmiech a on całuje tak delikatnie.
 

 
Mam ochotę wyjść, iść w nieznane, zobaczyć co powiedzą inni. Zobaczyć co jest po drugiej stronie . Poznać nowe twarze. Pomóc im, ale nie prosić ich w zamian o pomoc sobie. Nie chcąc wynagrodzenia . Po prostu zobaczyć uśmiech na ich twarzy, że ktoś im pomógł, zauważył ich. Ale niech oni sami zauważam że czegoś mi potrzeba. Niech spytają ' brakuje Ci czegoś ?' . A wtedy im odpowiem ' tak, miłości jego. naszych wspólnych chwil spędzonych razem. '


Ten wpis dla moich przyjaciół i Lidki.
Dziękuję Ci
 

 
To mój pierwszy wpis.
Zaczynam dopiero przygodę z pinger-em
Prowadzę blog ale na innej stroni: http://edzia5555.bloog.pl/.

Bd pisać o wszystkim a zarazem o niczym .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›